Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminne Centrum Kultury w Dorohusku
Gminne Centrum Kultury w Dorohusku

Między Bugiem, a Książką! – zapraszamy do Klubu Miłośników Książek

Utworzono dnia 04.02.2026

Gminne Centrum Kultury w Dorohusku zaprasza dorosłych czytelników do udziału w nowo powstającym Klubie Miłośników Książek „Między Bugiem, a Książką!”.

To propozycja dla wszystkich, którzy kochają literaturę, lubią rozmowy o książkach i chcą spędzić czas w miłym, inspirującym gronie. Będziemy wspólnie czytać, dyskutować, dzielić się wrażeniami i odkrywać nowe tytuły – bez pośpiechu, w dobrej atmosferze.

Pierwsze spotkanie klubu odbędzie się 13 lutego 2026 r. (piątek), o godz. 16:00 w Bibliotece w Dorohusku (ul. Parkowa 5).

Zapisy pod numerem tel. 82 566 11 14 lub osobiście w Bibliotece.

Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook

Wydarzenia

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 317

W poprzednim tygodniu: 384

W tym miesiącu: 1399

W poprzednim miesiącu: 1424

Wszystkich: 6043