Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminne Centrum Kultury w Dorohusku
Gminne Centrum Kultury w Dorohusku

Najmłodsi goście w Bibliotece

Utworzono dnia 08.06.2026

W dniach 26 maja – 3 czerwca br. Biblioteka Gminnego Centrum Kultury w Dorohusku gościła uczniów dwóch klas III oraz przedszkolaków z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dorohusku.

Podczas wizyt dzieci miały okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach czytelniczych, poznać świat książek oraz wysłuchać opowieści prezentowanych w formie teatrzyku Kamishibai. Spotkania były również doskonałą okazją do zapoznania najmłodszych z zasadami korzystania z biblioteki i jej zbiorów. Uczniowie odwiedzili także Izbę Etnograficzną, gdzie poznali historię regionu, dawne zwyczaje oraz elementy lokalnego dziedzictwa kulturowego.

Miłym akcentem były własnoręcznie wykonane upominki, które przedszkolaki wręczyły bibliotekarkom. Z kolei z okazji Dnia Dziecka najmłodsi uczestnicy otrzymali w prezencie książeczki.

Bardzo cieszy nas rosnące zainteresowanie biblioteką oraz coraz liczniejsze odwiedziny najmłodszych czytelników. Dziękujemy za wszystkie spotkania i już dziś zapraszamy do kolejnych odwiedzin!

Najmłodsi goście w Bibliotece

Utworzono dnia 08.06.2026, 11:29

Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook

Wydarzenia

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 144

W poprzednim tygodniu: 384

W tym miesiącu: 1226

W poprzednim miesiącu: 1424

Wszystkich: 5870